Форум журналу "Жіночий порадник"

Повернутися   Форум журналу "Жіночий порадник" > Сімейне життя

Важлива інформація

Відповідь

Опції теми Опції перегляду
Старий 09.09.2011, 13:08   #1
Каріна
Новенький

За замовчанням Донька моєї подруги лесбіянка

Сподіваюсь на пораду, бо боляче дивитись на свою подругу. Сама мама. На щастя мої дві доньки нормальної орієнтації, а ось в неї її єдина кровиночка оголосила матері, що лесбіянка. Дівчині 19 років. Я переконую подругу, що вона ще молода, піддається модним течіям серед однолітків. Що це минеться і природа візьме своє. Їй схочеться бути мамою, мати чоловіка. Але сама думаю, а якщо ні? Подруга виховувала її сама, живе лише для неї, а тут таке.... Як напоумити дівчину?
Каріна поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 12.09.2011, 15:19   #2
anet
Розписався не на жарт

За замовчанням

Це дуже складна ситуація, мені навіть страшно подумати, як почувається жінка! Але я вам пораджу -- від того, що дівчина стала лесбі вона не перестала бути її донькою! Памятайте про це! Краще зробити вигляд, що вас це не шокує, мама адекватно до цього ставиться! І якщо це підліткові вибрики, то дівчину скоро попустить. Часто в такому віці юнацький максималізм заставляє робити такі вчинки, що потім самій буде страшно. Тільки завоювавши довіру можна в чомусь переконати, ніжно і делікатно, щобдівчина була впевнена, що який би вибір вона не зробила, її будуть любити. скажу вам чесно, це може бути реакція на перший невдалий інтимний досвід з чоловіком. Головне, щоб вона не замкнулася!Дитина -- вона завжди дитина!
anet поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 13.10.2011, 19:04   #3
Роксолана
Майстер

За замовчанням

Ой, 19 років це вже не дівчина-підліток. Тут треба бити на сполох! Але не сваркою, криком, а якось тактовно. Можливо, твоїй подрузі треба переглянути своє ставлення до життя, чоловіків. Можливо, згадати минуле і зрозуміти де сама мама припустилася помилки щодо відносин з чоловіками. Відверто поговорити з донькою про те, що якщо в неї не склалось, це не означає, що і в доньки має бути якось не так.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 05.01.2012, 19:17   #4
Алена
Новенький

За замовчанням

А в чому власне проблема? Це її життя. Вона що вас у ліжко тягне? Бити на сполох будете, коли вона вами зацікавиться, а наразі лишіть дівчину у спокої. Єдине що можна порадити її мамі: запропонувати РАЗОМ з донькою звернутися до психолога-сексопатолога. Причому мамі робити цю пропозицію дівчині слід дуже тактовно. Наголошуючи на тому, що мама прийме її такою якою б вона не була.
Алена поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.03.2012, 07:06   #5
Nadiya
Розписався не на жарт

За замовчанням

о-о-о-го-го-в 19 років це вже аж ніяк не дитинка, чи примхливе дівча. Коли і в 16 рожають. і в 17 заміж виходять по любові, то 19 років вона вже точно більш серйозної думки. Я в її віці вже мала дитину, чоловіка. і точно знала що мені потрібно. А її оголошення про лезбіянство- це скоріше психологічна причина і винна в цьому може бути мама. Тим більше , що сама виховувала доньку. Може своїм агресивним ставленням до протилежної сторони і підштовхнула доньку до цього? Але аж ніяк не тре складати руки. Зверніться з нею перш за все до психолога, щоб з"ясувати причину. Тільки аж ніяк не треба зразу ремнем її пороти, бо дівча замкнеться в собі, або ще якихось дурниць з дурі натворить( я не лякаю, а попереджаю) Адже в 19 років дуже чуйна душа, і різкі дії.
Nadiya поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.09.2012, 07:40   #6
Роксолана
Майстер

За замовчанням

А як вам таке: Мільярдер з Гонконгу Сесіл Чао пропонує 65 мільйонів доларів тому чоловікові, якому вдасться закохати в себе його доньку-лесбіянку.
Сесіл Чао сам ніколи у шлюбі не перебував. Проте він переконаний, що його дочка має потребу в "гарному чоловікові".
Тим часом сама Гігі Чао, яка є підприємницею і має диплом Манчестерського університету, уклала цивільний шлюб зі своєю партнеркою Шон Верб на церемонії у Франції, що відбулася на початку року. Стосунки у дівчат почалися 7 років тому.
"Це спосіб привернути когось, хто має талант, але не має капіталу для початку своєї справи, . Мені все одно, чи буде це багатий чи бідний чоловік. Головне, щоб він був щедрим і добрим. Гігі - дуже хороша жінка, талановита і красива. Вона прив'язана до своїх батьків і займається благодійністю", - розповів батько лесбіянки.
Навіть багачі мають таку проблему. Тож це все таки ненормально і потрібно рятувати дівчину.
Роксолана поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 09.01.2014, 15:24   #7
Інтуїція
Один з нас

Адреса: Україна,Київ
За замовчанням

Скоріш за все це минеться.Або ляснути добре ременем,щоб забула про дурниці!!!І не має значення її вік!Тут нічого іншого порадити не можна.
Інтуїція поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Опції теми
Опції перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати нові теми
Ви не можете відповідати у темах
Ви не можете прикріпляти вкладення
Ви не можете редагувати свої повідомлення

BB коди Ввімк.
Смайли Ввімк.
[IMG] код Ввімк.