PDA

Перегляд повної версії : Як зняти вроки? (Найцікавіші думки надруковано у журналі "Жіночий порадник" 12 (58) ГРУДЕНЬ 2011 р. - січень 2012 р.)


Олена
11.09.2011, 08:02
Підкажіть хтось дієві методи зняття вроків. В моєї сестри малий 2 рочки. Як вертається з прогулянки криком кричить, безпричинно. Ніби щось стається з дитиною. Хлопчик активний, помітний, на вулиці часто незнайомі люди зупиняються і починають до нього говорити. Думаю, що це через це. Вдома сестра вмиває його свяченою водою.

Nadiya
11.09.2011, 14:18
Потрібно не просто вмивати свяченою водою, потрібно це робити правельно, а головне з вірою бо саме віра і помагає.( на чолі тричі водицею ставете хрест, а потім тричі проти годинникової стрілки провести довколо обличчя і дати трошечки попити).

galyna2104
11.09.2011, 16:09
я в дитинстві постійно хапала вроки, так згодом дійшли до тоо що я без шпильки прищепленої на якнайвиднішому місці з дому не виходила... може би ваша подруга спробувала такий варіант?

Олена
11.09.2011, 20:21
Дякую, дівчата, спробуємо. А ось що потрібно робити так, як ти Nadiya кажеш, не знали. І шпильку повісимо, аби видно було.

anet
12.09.2011, 14:58
Ну взагалі, я вам мушу сказати, що питання вроків -- для мене остаточно не вирішене. І мені колись бабця знімала вроки, і я дітям їх знімаю так як вона мене навчила, але усвідомлення того, що це гріх все-таки, маю! Тому стараюся знаходити якісь альтернативні варіанти. От скажімо люблю давати дітям ладанки з мощами святих, їх продають і в церквах, і при монастирях. покладу сину в портфель і якось мені спокійніше. Хрестики на шиї -- обовязково. Але поділюся своїм методом. На склянку свяченої води палити і кидати сірники -- непарну кількість (я беру 9). І запалюючи їх рахувати у зворотному напрямку -- 9-8-7-6 іт.д. Тоді свяченим ножем усе перехрестити три рази і дати дитині попити з трьох боків. Помолитися і помазати дитині цією водою чоло, ручки і ніжки. Воду виливати десь у вазонок, який не шкода щоб засох. А витирати дитину тільки навиворіт чимось. Отак! якщо за першим разом не стає легше, то треба робити таку процедуру тричі.

Роксолана
12.09.2011, 19:18
Чому ти anet думаєш, що знімати вроки гріх? Ти ж свячену воду береш. Молитву промовляєш.... Я розкажу про свій спосіб. Допомагає як дитині так і дорослому. Заходиш у ванну і включаєш холодну воду, тоненькою цівкою хай біжить. Вода тече, а ти промовляєш молитву "Отче наш", після цього хрестишся і вмиваєш водою, яка і далі біжить з крану дитину, або й себе. Лице витираєш виворотом сорочки, яка одягнена на дитині або собі. Легшає одразу.

anet
15.09.2011, 20:46
це не я так вважаю, так кажуть і священики і вчителі релігії. і я сама думаю, що всі ці шаманства приносять більше полегшення батькам ніж дітям!

Kaluna
17.09.2011, 09:30
Не згідна з anet. При шаманствах використовуються ще якісь сторонні речі. А тут лише свята вода і молитва. Просто щодня як дитина йде на вулицю треба промовляти молитву-захист і все.

Роксолана
17.09.2011, 16:48
І до церкви ходять дуже багато злих людей anet. Знімаєш вроки не ти сама, Бог чує твою молитву і зцілює.

Олена
17.09.2011, 17:37
Дякую всім за те, що відгукнулись на проблему.

Ірина
17.09.2011, 17:40
А моя бабця завжди казала коли хтось з чужих дивиться на дитину, то про себе говорити "сіль у очі, камінь в зуби". Або якщо таке з дитиною сталося як до вас прийшли гості і після цього дитина кричить: мати повинна злизати з чола, щоки, підборіддя, іншої щоки за годинниковою стрілкою і сплюнути через ліве плече, кажучи при цьому: "який гість - така честь". Так повторити три рази.

Каріна
17.09.2011, 17:54
Моя сестра має цю проблему. Тож пустила її за свій комп.
Привіт усім! Зараз ми в гостях у моєї сестри і вона мені показала ваш форум. Мені є що розповісти на цю тему. Як не поїдемо до свекрухи в гості, так і стається прикрість з малим. Приїжджаємо додому кричить криком, безупину. І так могло тривати по кілька днів поки добрі люди мені не підказали, що це вроки і їх треба знімати. Після цього приїжджаємо додому одразу знімаю вроки, дитина спокійна. Знімаю так: для цього знадобиться сокира (підійде навіть кухонна для м'яса) ставлю малого в одвірку обличчям до кімнати де він спить. Беру сокирку і промовляючи в ім'я Отця Сина і Святого Духа. Амінь. Стукаю сокиркою по одвірку роблячи хрест. Коли стукаю внизу сокирка має стукнутись об підлогу між ніжками дитини. Сама мама в цей момент має стояти за спиною дитини. Метод дієвий коли є сильні вроки. Але треба бути дуже обережною із сокиркою. Якщо дитина дуже мала, то її хтось має тримати. Дитину попускає одразу, а ось мамі може бути зле. Тоді треба вмитись свяченою водою.
Спершу я не вірила, що це свекруха. Все-таки рідна бабця. Але це помітив і чоловік. Поки я не навчилась знімати вроки він мені навіть заборонив дитину возити до неї. Ось таке буває в житті. Тепер ми їздимо до неї у гості без проблем.

anet
22.09.2011, 21:25
я прочитала всі ваші зауваження, і все-таки залишуся при своїй думці! дуже складно пояснити і зрозуміти природу вроків. часто на вроки списуюють ту ж вегеросудинну дистонію. а деколи під якоюсь важкою хворобою ховаються ті ж вроки. тут дуже важко правильно визначити. молитва -- це дуже добре і правильно, як захист її треба промовляти не тільки оберігаючи дитину від врокі. і, до речі, нещодавно придбала для дітей латочки -- вони їх носять у портфелях, як захист від поганого ока і оберіг!

anet
22.09.2011, 21:28
і до речі -- про свекрух, у мене та ж проблема! але я все таки сподіваюся, що це вона робить підсвідомо, а не навмисно!

руда соня
26.09.2011, 08:52
Привіт усім! У мене та моїх дітей, слава Богу, ніколи не було сильних вроків. Ну там немовлятами могли поплакати після того як у хаті забагато людей збиралося. Ну я обтирала майкою навиворіт, хрестила, молитву змовляла - і все миналося. Та хочу розказати, як одного разу врекли мою свекруху. На другий день після весілля і мої, й чоловікові родичі позбиралися у нас вдома, почали роздивлятися подарунки. Свекруха розгорнула гарний великий рушник, і буквально за кілька хвилин їй стало зле. Моя мама поклала її спати, бо всі подумали, що це з перевтоми, з переживання. Але вона поспала всього дві години, встала - а їй ще гірше. Голова крутиться, нудить, кола перед очима... Ми думали, що це отруєння. Але моя найкраща подруга запідозрила вроки і стала їх знімати. Тричі кидала сірники на воду, і тричі вони тонули. Після того як чоловікова мама попила цієї води, помолилися, їй поступово стало легше. Подруга сказала, що приспані вроки важчі і їх складніше зняти. Ми навіть потім вичислили, хто того рушника подарував - і ця особа точно не одного врікала! Ось так, буває, що й свекрух врікають:confused:

Ксенія
02.10.2011, 14:52
і до речі -- про свекрух, у мене та ж проблема! але я все таки сподіваюся, що це вона робить підсвідомо, а не навмисно!
Так я теж так думаю, бо все-таки це її внук чи внучка. Хіба може вона бажати зла дитині? Але думаю що це все через нелюбов до невістки. Її негатив пробиває захисне поле дитини. Ось вам і вроки. Сама була свідком того як бабця-свекруха довго-довго спостерігала за внуком, який бавився на майданчику. Вона приїхала у гості до сина, але побачила малого, який гуляв на вулиці, зупинилась і просто ним милувалась. Потім на вулицю вийшла невістка... а далі, наступного дня усі в під'їзді знали, що з малим щось творилося, викликали швидку, яка не зарадила, аж поки не зняли вроки. На жаль, не знаю як саме знімали, але таку історію знаю.

Краля
07.11.2011, 18:33
Дівчата, скажіть, хтось з вас звертався до ворожок аби зняти вроки на безгрошів'я? Просто за останній час стільки всього на мене звалилося, що вже не знаю, що робити. Знаю, що це гріх. Молюся щодня. Бачу щось не так пішло в моєму житті.

anet
25.11.2011, 14:46
Памятаєте вираз -- не можете змінити ситуацію, то змініть своє ставлення до неї. Взагалі ж кажуть, що гроші від лукавого. Але без них нам ой як тяжко!
І до речі про ворожбу. Коли моєму синові сповнився рочок мама запропонувала таке напівжартівливе-напівсерйозне гадання. Але треба робити саме у день народження дитини. Розкласти перед нею речі, які асоціюються з майбутньою професією. Скажімо, -- молоток (майстер), машинку (водій), біблію (священик). Для дівчаток ще ставлять перстень -- чи скоро вийде заміж. А потім дивляться до чого дитина найперше потягнеться, то тим і буде. варіантів може бути скільки завгодно. але розкладайте речі, коли дитини не буде в кімнаті, бо тягнутиметься до усього нараз. Мій син потягнувся серед багатьох речей до Біблії, ми з мамою затерпли -- священик????? Ми всі забули про той випадок, але коли йому було 4-5 років, то він постійно тільки те й казав, що я буду священиком, навіть добре не розуміючи, що це слово означає. Тому, я думаю, що щось у цьому таки й є! Попробуйте, мамусі!

Михайлина
26.11.2011, 09:30
Дівчата, скажіть, хтось з вас звертався до ворожок аби зняти вроки на безгрошів'я? Просто за останній час стільки всього на мене звалилося, що вже не знаю, що робити. Знаю, що це гріх. Молюся щодня. Бачу щось не так пішло в моєму житті.
Як зняти вроки на гроші на жаль не знаю, але знаю одне ворожіння. За кілька хвилин, як сісти за стіл на святу вечерю, попроси чоловіка покласти залізну гривню під одну з тарілок на столі, так аби ти не бачила. Потім зайди і спробуй вгадати, під якою тарілкою гривня. Якщо тобі вдалося знайти її з першого разу, то в новому році тебе чекає фінансове благополуччя, якщо з другою – то все буде так само, як і в поточному році. Якщо гривня залишиться незнайдееною, то наступного року тебе чекають фінансові труднощі, та великі витрати.

Андрій
26.11.2011, 09:40
А моя дружина мене собі наворожила на золотому ланцюжку. З її дозволу навіть розкажу як це робиться. Треба бути самій в кімнаті перед новим роком або Різдвом. Взяти в праву руку тонкий золотий ланцюжок. Потримати в кулаці і кинути на поліровану поверхню столу. Після цього лишається визначити фігуру у яку склався ланцюжок.
Круг – складне положення в майбутньому.
Овал – тебе чекає непроста ситуація, але все зважиться без особливих втрат.
Рівна лінія – тебе чекає успіх, нова справа буде успішною, задумане вийде.
Заплутаний вузол – труднощі в особистому житті і на роботі.
Трикутник – вдала ознака, все вийде.
Бант (метелик) — до романтичного побачення або навіть до весілля.
Змійка — знак-попередження: не довіряй чоловікам навколо тебе, вони можуть обдурити.
Ланцюжок склався в якусь букву – тебе чекає новий роман з людиною, ім'я якої починається на випавшу букву. У моєї дружини це була буква А :). Тобто я.
Круг, усередині якого знаходиться частина ланцюжка, – до хвороби або депресії.

Роксолана
26.11.2011, 10:12
Взагалі-то ворожіння всілякі гріхом вважаються.... Але така наша людська природа, що нам це цікаво. Я знаю одне ворожіння на майбутнє дитини. Щоправда я ніколи так не ворожила своїй дитині. Не можу і все тут. Тому просто розкажу. Якщо дитина розбила горнятко, особливо перед великим святом, то треба зібрати осколки і подивитись, які вони. Якщо дрібних осколків більше, ніж великих, дитина виросте людиною господарською, практичною. Великі осколки указують, скільки в житті дитини буде важливих подій. Гострі осколки принесуть дитині успіх у фінансових питаннях. Заокруглені або тупі можуть провіщати фінансові труднощі і невдачі в особистому житті. Якщо краї осколків дуже гострі, значить, дитина виросте товариською, її поважатимуть.

Zik
28.11.2011, 20:18
У ніч на 7 січня зв’язок із потойбічним світом дуже сильний, тому ворожіння вдається найточнішим. Тож у склянку з водою покладіть золоту обручку і поставте на ніч в морозилку. Якщо вранці замерзла вода буде без горбиків, це означатиме бездітне життя. Скільки буде горбків, стільки і народиться синів, а якщо на замерзлій поверхні лише ямки — чекайте дочок.

руда соня
01.12.2011, 12:14
А я собі згадала одну дивну історію, пов'язану з ворожбою. В юності в мене була подруга, яка дуже цікавилася ворожінням, магією, вірила у віщі сни й таке інше. Так ось, одного разу в неділю пішли ми удвох до церкви. Під час служби Божої я помітила, що Ірина (так звали мою подругу) крутиться, роззирається навсібіч... Зробила зауваження, а вона каже, що в неї таке враження, наче хтось на неї пильно дивиться, аж спина свербить. Я озирнулася й побачила гарного чорнявого хлопця, який дивився на мою подругу. Ну ми при виході з церкви поусміхалися до нього, попідморгували, та й невдовзі забули. А через два тижні якраз святого Андрія. Ми з Іринкою взялися ворожити на дзеркалах зі свічками, аби знати своїх суджених. Я в останній момент злякалася і відмовилась дивитися в дзеркало, а подруга вдивлялася довго, аж доки не побачила... того самого хлопця, що витріщався на неї в церкві. А на новорічній вечірці у наших друзів Іра з ним познайомилася, і за півроку вийшла за нього заміж. І як після цього у ворожбу не вірити?

Надін
09.12.2011, 20:13
Просто уникати треба неприємних людей, тоді не буде ніяких вроків. Наша перша реакція на людину чи подію і є сама правильна, шкода що ми не реагуємо на свої відчуття. Я в таких випадках просто уникаю будь якого контакту з неприємними мені людьми.

Надін
12.12.2011, 08:47
У Новорічну ніч напишіть на невеликих листочках 15 бажань. Перед тим, як будете лягати спати, скрутіть кожен папірець і покладіть під подушку. Вранці, не дивлячись, витягніть з-під подушки будь-які три папірці. Ті бажання, які ви витягли повинні неодмінно збутися в цьому році. Я перевіряла - діє!

Інтуїція
09.01.2014, 19:37
Він хрещений?Якщо ні,обов язково требя похрестити.А також зводити у церкву на миропомазання.